DONEX kompania e parë në Kosovë që prodhon Roleta me material Zviceran.

Kualitet i nivelit Europian, Garancion i plotë për Produktet, Korrektësi dhe Saktësi në punë.

Our Recent Projects

Integer libero lectus, porta acean pulvinar ac, facilisis non arcu. Maecenas enim orci, adipiscing dictum sit amet gusce dapibus.

Our Portfolio

© Copyright 2017. DONEX Roleta